Atrakcyjny przejazd po torze wyścigowym

Wyścigi samochodowe to wspaniały sport, który skradł serca wielu miłośnikom na świecie. Jest on uwielbiany nie tylko przez mężczyzn, ale i też przez płeć przeciwną. Motocykle, terenowe auta, samochody sportowe, quady, Monster Trucki to pojazdy, które porywają serca milionów kibiców oraz fanów.

Tor wyścigowy a szeroka oferta wynajmu auta

Jazda po pełnym wrażeń torze samochodowym to marzenie prawie każdego młodego chłopaka, który fascynuje się rozwijanymi prędkości oraz towarzyszącej jej adrenalinie. Najczęściej wybieranymi samochodami sportowymi pośród fanów motoryzacji są: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GT-R, czy też Ford Mustang.


W związku z wyznaczaniem światowych trendów pomiędzy Lamborghini, a Ferrari trwa największa rywalizacja. Koncerny te charakteryzują się bowiem niesamowitym szykiem, któremu trudno dorównać innym, mniej popularnym markom. Dzięki innowacyjnym technologiom w zaledwie 3 – 4 sekundy na liczniku pojawia się 100km/h.

Tory wyścigowe a bezpieczna brawura jazda

Szybkie przejazdy na nowocześnie skonstruowanym torze wyścigowym to nie lada gratka nawet dla doświadczonego kierowcy. Kręte, wymagające zakręty, a także długie proste odcinki pozwalają na to, aby sprawdzić moc silnika i prędkość poszczególnego auta wyścigowego.
W pełni nowoczesne, wyścigowe tory, na których odbywają się wszystkie przejazdy samochodowe posiadają doskonałe warunki do szybkiej oraz bezpiecznej jazdy. Wszystko to dzięki dobrze wyszkolonej oraz profesjonalnej obsłudze, która czuwa nad zachowaniem zasad bezpieczeństwa.