Cechy charakterystyczne opon 225/50R17

Ogumienia mające szerokość 225 milimetrów ma za zadanie pozwolić kierowcy wykorzystać moc samochodu. Ponadto, liczyć można na sporą przyczepność i krótkie drogi hamowania. Czym odznaczają się opony 225/50R17? Jakie mają zalety? Kiedy po nie sięgnąć?

Opony 225/50R17

Odpowiednie dobranie bieżnika pozwoli współgrać z wieloma autami typu BMW, Audi, czy Honda Accord. Dzięki temu z pewnością wykorzystamy fantastyczne prowadzenie i bezpieczeństwo. Okazuje się, że profil opon tego typu podkreśla zacięcie modeli do szybkiej jazdy, nawet jeśli auto spoczywa bez ruchu. Nie zapominajmy o tym, że rozmiar opon 225/50R17 od Miwan.pl jest wykorzystywany chętnie przez miłośników tuningu – nadaje pojazdowi bardziej agresywny wygląd. 

Cechy produktów

Niezwykle ważne jest to, że opony te odznaczają się zadowalającym poziomem dźwięku, jaki jest generowany w trakcie pracy. Większość modeli w ofercie sklepów online wytwarza ok. 70 dB. To z kolei sprawia, że nawet pokonywanie dalekich odległości pozwoli zachować komfortowe warunki pasażerów i kierowcy. Pamiętajmy o tym, że solidne ogumienia musi sprawdzać się w czasie deszczu. Rozmiar 225/50R17 bardzo dobrze poradzi sobie w takich warunkach. Większość opon dysponuje bowiem przyczepnością na mokrej nawierzchni w klasie B. Zakupu bardzo łatwo dokonamy w internetowym sklepie, gdzie mnogość rozwiązań da sporo możliwości. Postawić można na opony zimowe, letnie lub całoroczne, w zależności od własnych oczekiwań. Istotna jest dobra jakość, atrakcyjna cena i znana marka ogumienia.