Jakie korzyści daje wynajem samochodu w Balicach?

Poruszanie się po Krakowie nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla osoby która bywa w mieście tylko od czasu do czasu. Jeżeli więc wybieramy się w te rejony na delegację pracowniczą albo wycieczkę, warto pomyśleć o wynajmie samochodu. Dla osób przylatujących samolotem sytuacja jest dodatkowo ułatwiona. Auto można bowiem wynająć już na parkingu podmiejskiego lotniska w Balicach.

Łatwa nawigacja po mieście

Każdy współczesny samochód, a takie najczęściej są dostępne w ofertach różnych wypożyczalni, posiada wbudowaną nawigację GPS. Dzięki niej możemy łatwo dotrzeć na miejsce, nawet jeżeli w ogóle nie znamy Krakowa. Rezerwując wynajem samochodu na lotnisku w Balicach warto upewnić się, że wybrany przez nas pojazd jest już ta taką nawigację wyposażony. Ta nie tylko pokazuje naszą aktualną pozycję, ale również ma możliwość doprowadzenia nas do celu „po sznurku”. Wpisujemy adres do komputera pokładowego auta, a następnie stosujemy się do poleceń głosowych wydawanych przez pojazd. Kraków, pomimo że nie jest tak duży jak Warszawa, wciąż jest na tyle rozległym miastem, że łatwo się w nim zgubić. Z pomocą nawigacji GPS możemy być pewni, że zawsze dotrzemy na miejsce bez kłopotów.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Korzystając z wynajmu samochodu w Balicach nie musimy zaprzątać sobie głowy szukaniem dogodnej linii autobusowej, tłoczeniem się w przepełnionym pojeździe komunikacji zbiorowej czy wydawaniem pieniędzy na taksówki. Jeżeli mamy zarezerwowane auto, będzie ono na nas czekać w ustalonym dniu i odpowiedniej godzinie na parkingu lotniskowym. Wystarczy tylko włożyć swoje rzeczy do bagażnika, ustawić siedzenie i lusterka, ewentualnie uruchomić nawigację GPS i już można ruszać w drogę. Po zakończonej wizycie w Krakowie odstawiamy samochód ponownie na parking przy lotnisku i możemy wygodnie przesiąść się na samolot powrotny. W przypadku posiadania większej ilości bagażu, albo odwiedzania miasta w kilka osób, wystarczy tylko zawnioskować o odpowiednio duży pojazd w trakcie rezerwacji wynajmu. To możemy natomiast uczynić zarówno telefonicznie jak i online.