Syntetyczny wosk samochodowy – kup, wypróbuj

Co to jest wosk syntetyczny? Syntetyczny wosk samochodowy to każdy, który nie jest wykonany z naturalnych wosków. Syntetyczne woski samochodowe są trwalsze, łatwiejsze do czyszczenia i bezpieczniejsze dla środowiska.

Naturalne woski samochodowe

Naturalne woski, takie, które jesteś w stanie kupić w sklepie internetowym autokosmetyk.com są wykonane z takich składników jak wosk Carnauba i polimery hydrofobowe. Większość syntetycznych wosków samochodowych jest produkowana z polimerów takich jak Poliuretan lub Polimery Silikonowe.

Głównymi zaletami syntetycznych wosków samochodowych jest ich twardość i utrzymanie twardości do 8-12 tygodni. Ponadto syntetyczne woski samochodowe nie żółkną i nie stają się kruche pod wpływem czynników atmosferycznych, jak ma to miejsce w przypadku Carnauby.

Inne ważne zalety

Kolejną zaletą wosków syntetycznych jest ich łatwa aplikacja i długotrwała ochrona. Większość syntetycznych wosków samochodowych jest łatwa w aplikacji, nawet dla początkujących. ## # Najlepsze woski syntetyczne do różnych klimatów Syntetyczny wosk samochodowy powinien być wybrany w zależności od klimatu, w którym będzie używany.

Lato – idealny jest syntetyczny wosk samochodowy, który zawiera ochronę przed uszkodzeniami słonecznymi. Bezbarwny wosk samochodowy, taki jak One Step Clear, lub wosk na bazie carnauby to doskonały wybór. Jeśli martwisz się o zapachy, wybierz wosk zawierający dezodorant.

Zima – w zimowym klimacie bardzo ważny jest przyjazny dla środowiska wosk samochodowy. Powinien on chronić samochód przed wodą, a jednocześnie być łatwy do czyszczenia.

Lekkie woski uniwersalne

Dobrym wyborem jest lekki wosk uniwersalny https://autokosmetyk.com/woski-syntetyczne, który może być używany zarówno w zimowym, jak i letnim klimacie.

Najlepszy uniwersalny wosk samochodowy to uniwersalny wosk samochodowy, który świetnie sprawdza się w każdym klimacie. Zapewnia świetną ochronę przed wodą i jest łatwy do czyszczenia. Nadaje się do wszystkich typów samochodów i nie pozostawia po sobie efektu żółknięcia jak inne woski samochodowe.

Perfectly Clear firmy to uniwersalny wosk samochodowy, który świetnie sprawdza się w każdym klimacie. Zapewnia doskonałą ochronę przed wodą i jest łatwy do czyszczenia. Nadaje się do wszystkich typów samochodów i nie pozostawia efektu żółknięcia jak inne woski samochodowe.