Tor w Poznaniu – niesamowite miejsce do brawurowej jazdy

Niemalże każdy mężczyzna marzy czasem o brawurowej przejażdżce z niesamowitą prędkością. Dla wszystkich miłośników dobrej zabawy za kółkiem polecany jest tor wyścigowy Poznań na którym to można z ogromną prędkością przemieszczać się wybranym wozem sportowym. 

Niezawodny tor wyścigowy

Tor wyścigowy położony w okolicach Poznania można bez wątpienia zaliczyć do jednego z najnowocześniejszych, a zarazem najdłuższych torów na terenie naszego kraju. 

Obiekt ten może poszczycić się, aż 4083 metrami długości.Niesamowitą frajdę wszystkim fanom brawurowej jazdy zapewnia  tutaj aż czternaście  dynamicznych oraz dość ostrych zakrętów. 

Ponadto tor ten posiada wygodną oraz dobrze wyprofilowaną jezdnię o szerokości  do dwunastu metrów. Jej najdłuższa prosta wynosi 0,56 kilometra. Dzięki temu każdy kierowca może tutaj w pełni przetestować przyspieszenie wielu oferowanych wozów sportowych. 

Tor w Poznaniu – idealne miejsce dla zawodowców i amatorów

Właścicielem tego obiektu jest Automobilklub Wielkopolski, który to nieustannie dba o to, aby zapewnić niesamowitą rozrywkę wszystkim gościom. Nic zatem dziwnego, że tor ten jest testowany każdego roku przez niezliczoną ilość fanów szybkiej jazdy, którzy to chcą dostarczyć sobie sporą dawkę adrenaliny oraz którzy to pragną dobrze się bawić. 

Poznański tor wyścigowy do wręcz doskonałe miejsce, zarówno do zdobywania nowych umiejętności, jak również szlifowania już wcześniej zdobytych umiejętności w jeździe rajdowej oraz drifcie. 

Obiekt ten jest dziś znany kierowcom niemalże w całej Polsce, a swą ogromną rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim dzięki organizacji imprez samochodowych i motocyklowych, zarówno krajowych jak i o zasięgu europejskim. 

Tor w Poznaniu każdego roku przyciąga liczne rzesze pasjonatów motoryzacji, zarówno tych, którzy to dopiero próbują swoich sił w jeździe wyścigowej jak i zawodowców. Podczas każdej zorganizowanej imprezy nie brakuje tutaj również licznych kibiców.