Co ma do zaoferowania tor wyścigowy Słomczyn?

Nowoczesny tor wyścigowy Słomczyn zlokalizowany jest niecałe 40km do Warszawy. W chwili obecnej jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów dla miłośników motor sportu w Polsce. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim niesamowite imprezy rallycrossowe, które przyciągają rzesze fanów nie tylko z krajowego podwórka.

tor SłomczynCo warto wiedzieć o torze Słomczyn?

W ostatnim czasie na Słomczyn tor zaszły wielkie metamorfozy, dzięki czemu może w chwili obecnej pełnić w 100% rolę idealnego miejsca dla mniejszych lub większych imprez motoryzacyjnych. Klienci mają do dyspozycji bardzo wiele rozbudowanych konfiguracji, dzięki czemu są w stanie wykorzystać olbrzymi potencjał sportowych podjazdów.

Niesamowita jazda na torze

Tor Słomczyn liczy sobie około 1,6km długości i 16m szerokości. Do tego należy doliczyć bardzo bogatą i rozbudowaną infrastrukturę, której próżno szukać na konkurencyjnych obiektach sportowych tego typu. Na torze każdy kierowca może przejechać się jednymi z najszybszych sportowych wozów na świecie. Mowa tutaj przede wszystkim o takich maszynach jak np.: Ferrari 360 Modena, Lotus Exige albo Subaru Impreza. Autodrom Słomczyn warto odwiedzić przede wszystkim w dni otwarte. To właśnie wtedy na torze można potrenować własnym autem i skonsultować się z największymi miłośnikami motoryzacji w Polsce. Warto na bieżąco śledzić fanpage toru Słomczyn, dzięki czemu nie przegapi się żadnego eventu i co najważniejsze będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji, które organizowane są przez cały rok.