Ekskluzywne modele aut na polskich drogach

Dealer Land Rover już od wielu lat zaskakuje kierowców, wypuszczając na polskie drogi nowoczesne, ekskluzywne i bardzo efektowne samochody, które posiadają nie tylko niezawodne wnętrze, ale też wyjątkowy design i klasę, która widoczna jest od pierwszego wejrzenia. Co najbardziej w tej marce cenią klienci?

Samochód na lata


Każdy model posiada najlepsze, niezawodne wyposażenie, które zostało stworzone zgodnie z najnowszą technologią. Klienci doceniają mocny silnik, stabilność oraz takie gadżety jak np: system multimedialny Touch Pro Duo i przełącznik dotykowy na kierownicy. Do tego dochodzi piękne wnętrze oraz wyjątkowy design. Dzięki temu, iż poziom samochodów jest tak wysoki, kierowanie nim oraz podróż od strony pasażera jest naprawdę komfortowa, wygodna i bezpieczna.

Jazda próbna


Dealer Land Rover wychodzi naprzeciw klientom, dlatego też osoby zainteresowane unikatowymi modelami aut, przed zakupem tego idealnego samochodu mogą skorzystać z jazdy próbnej. Każdy salon Land Rover pozwala poznać dostępne samochody z każdej strony. Osoby, które chcą skorzystać z takiej opcji muszą wypełnić krótki formularz dostępny na stronie, po czym czekać na telefon ze strony salonu, gdzie będzie można umówić się na konkretny dzień i godzinę spotkania. Ponadto, salon Land Rover jest otwarty na klientów, dlatego w każdej chwili można skorzystać z pomocy profesjonalnych osób, które chętnie i rzetelnie przedstawią dostępne w salonie samochody (a także nowości, które dostępne są w katalogu) oraz spróbują znaleźć idealne model auta do potrzeb klienta.