Odzież SECA

Motocyklista musi być porządnie ubrany. Obok wspaniałego motoru i całego sprzętu motocyklisty ważny jest jego ubiór, który musi być wygodny i dawać odpowiednie bezpieczeństwo.

Kombinezony

Firma SECA to marka najbardziej przyjazna motocyklistom. Produkuje dla nich odzież i specjalne dodatki. Kombinezon to najważniejszy ubiór, powinien być wygodny i dawać odpowiednie bezpieczeństwo. SECA produkuje najlepsze kombinezony, które wykonane są z materiałów przepuszczających powietrze, elastycznych oraz w odpowiednich miejscach są wzmocnione.

Kaski

Kaski firmy SECA wykonane z kompozytu tworzyw sztucznych, daje to bardzo twardą i mocną skorupę. Od wewnątrz wyściełane są przyjemnym materiałem, który jest oddychający i odprowadza wilgoć ze skóry głowy. Kaski są doskonale dopracowane pod względem bezpieczeństwa, ponadto wewnątrz można zamontować zestaw słuchawek.

Szyby są odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania. Wszystkie kaski produkowane przez firmę SECA mają odpowiednie europejskie homologacje.

Buty i rękawice

Markowe buty SECA to wygoda i bezpieczeństwo, materiał z jakiego są wykonane jest lekki i przewiewny ale przy tym, buty SECA, w odpowiednich miejscach mają także wzmocnienia. W ofercie można znaleźć buty krótkie i buty długie.

Rękawice zaś są doskonale dopasowane i chronią dłonie. Wykonane są z jak najlepszego gatunku skóry bydlęcej. Rękawice mają wszyte w odpowiednich miejscach wzmocnienia oraz są tak wykonane, że nie ślizgają się.