Szybkie gokarty

Jazda szybkimi samochodami to rozrywka, którą kochają dojrzałe osoby. Często jednak nie jest nas stać na bardzo drogi i sportowy samochód i musimy szukać alternatywy. Idealną wydaje się być jazda gokartami na jednym z profesjonalnie przygotowanych torów. Tor kartingowy w Poznaniu można z czystym sumieniem zaliczyć do takich miejsc i jest on doskonale znany wszystkim fanom, którzy uwielbiają zapach spalin i sportową rywalizację na najwyższym poziomie. 

Szybki gokart

Wiele osób, które nigdy nie były na żadnym torze, który umożliwia ściganie się nie ma pojęcia o tym jak szybkie potrafią być gokarty. Są to małe pojazdy, które przypominają zabawki dla dzieci, ale zamontowany w nich silnik i podzespoły potrafią czynić cuda i dać każdej jeżdżącej osobie mnóstwo satysfakcji. Gokarty w zależności od toru, na którym będziemy jeździć, mają różną moc. Tor kartingowy w Poznaniu wyposażony jest w pojazdy, które mają nawet 28 koni mechanicznych i są to gokarty przeznaczone dla doświadczonych wyjadaczy. 

Świetna zabawa

Poznańskie gokarty znane w całej Polsce są czynne praktycznie przez cały rok. Wiele zależy oczywiście od tego czy dane miejsce znajduje się w hali i jest chronione przed deszczem, czy znajduje się na otwartym terenie. Tor w Poznaniu jest idealnie równy i jest to jeden z największych obiektów tego typu. Zainteresowanie takimi miejscami jest na tyle duże, że bardzo często rezerwacji należy dokonać nawet kilka dni wcześniej, żeby mieć pewność, że uda się wystartować wraz z naszymi znajomymi.