Zabawa i nauka za kierownicą – to jest możliwe!

Po polskich drogach porusza się pełno kierowców traktujących szosy publiczne jak tor wyścigowy. Może taka zabawa jest emocjonująca, ale stwarza ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Dlatego warto skorzystać z możliwości profesjonalnego toru samochodowego.

MIEJSCE BEZPIECZNEJ ZABAWY

Tor wyścigowy jest miejscem, w którym wolno popuścić wodzę fantazji. Dzięki temu, że jest zamknięty, kierowca może się brawurowo zabawić, bez stwarzania niebezpieczeństwa dla innych użytkowników dróg. Zabawa na zabezpieczonym obiekcie pozwala również na przetestowanie swojego auta w sytuacji ekstremalnej. Dzięki temu właściciel może lepiej poznać jego możliwości. To sprawia, że wszelkie manewry na drodze wykonuje ze świadomością ograniczeń swego samochodu. Bez wątpienia wpływa to na większe bezpieczeństwo jego stylu jazdy.

TOR W BLISKOŚCI DUŻYCH MIAST

Dobrym miejscem na motoryzacyjną zabawę, która jednak zawiera w sobie pewną ilość nauki, jest tor w Słomczynie. Obiekt wybudowano w bezpośrednim sąsiedztwie Grójca, około 50 km od Warszawy. Dojazd do toru jest bardzo komfortowy dzięki lokalizacji blisko drogi ekspresowej S7. Autodrom znajduje się również zaledwie 120 km od Łodzi. Dzięki temu w sposób bezproblemowy z jego możliwości mogą korzystać tysiące kierowców z centralnej Polski.

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO

Tor Słomczyn gości wiele amatorskich imprez motoryzacyjnych, więc niemal każdy kierowca znajdzie wydarzenie odpowiednie dla siebie, bez względu na rodzaj czy wiek pojazdu. Każdy więc może nie tylko wyszaleć się w bezpiecznym miejscu, ale i zgłębić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu pod okiem profesjonalnych instruktorów. Na arenie bowiem są bardzo często organizowane ogólnodostępne szkolenia.